אודות הסטודיו

פילאטיס בבאר יעקב
פילאטיס מכשירים בבאר יעקב
אורטל פילאטיס
פילאטיס מכשירים

סטודיו "אורטל פילאטיס" הינו סטודיו פילאטיס בוטיק באווירה ביתית, המאגד תחת קורת גג אחת מגוון שיעורים ושירותים מעולמות הפילאטיס והתנועה.

הסטודיו עובד לפי שיטת הבלוק שפותחה ע״י ראל איזקוביץ לפני כ- 30 שנה.
שיטת הבלוק מאפשרת לכל אחד להשתלב בצורה מעולה בשיעור פילאטיס ולא משנה הגיל, המין או הוותק. שיטת הבלוק מובנית ומאפשרת לאמן במקביל מתאמנים עם רקעים שונים, כמו אתלט, אדם מבוגר ונערה בת 16, כולם יכולים להתאמן במקביל עם ההתאמות האינדיבידואליות הנחוצות עבורם.

סוגי האימונים המתקיימים בסטודיו הינם פרטיים או עד 5 מתאמנים בלבד, דבר המאפשר מתן תשומת לב אישית ומענה לכל מטרה של כל מתאמן, בין אם זה לרדת במשקל ולעצב את הגוף ובין אם זה לשקם אזורים שנפגעו בעקבות הריון, פציעה, ישיבה ממושכת ועוד.

אנו בונים תכנית אישית לכל לקוח/ה לפי צרכיו/ה, כאשר כל שיעור כולל עבודה מאוזנת על חלקי הגוף השונים, על כוח וגמישות וכן על גמישות מחשבתית.

 

איך נבנית התוכנית:

אבחון והערכה – אתה, הלקוח, עומד במרכז. כדי שאוכל להעניק לך חוויית תרגול אפקטיבית ומהנה שתענה על ציפיותיך, ברצוננו להכין עבורך תכנית עבודה אישית, המותאמת לך במיוחד.
לכן, המפגש הראשון בסטודיו ייערך במסגרת של שיעור פרטי, במפגש זה נרצה לשמוע פרטים אודות סגנון חייך (למשל – סגנון עבודתך, פעילות גופנית וכדומה), כמו גם על מצבך הבריאותי. 
לאחר מכן נבצע מספר מבדקים תנועתיים לצורך הערכת היציבה, היעילות התנועתית, הקואורדינציה ושיווי המשקל שלך.


בניית תכנית עבודה אישית – המידע שיתקבל מהראיון ומהמבדקים התנועתיים יאפשר לנו לבנות עבורך תכנית עבודה אישית המתועדת בכרטיס אישי. מתכנית זו נגזרים התרגילים בכל שיעור.
כאשר כל שיעור כולל עבודה מאוזנת על חלקי הגוף השונים,על כוח וגמישות.
חשוב לציין, כי אין זה דומה לכרטיסיית תרגילים בחדר כושר: בסטודיו שלנו, המורה צמודה ומנחה אותך אישית לאורך כל השיעור ואינך צריך לבצע את התרגילים לבדך.

אני מזמינה אותך להגיע לסטודיו שלי, ולגלות עולם חדש של אורח חיים בריא, מהנה ומספק, והכל בליווי ויחס אישי אשר מותאם לגברים ונשים כאחד.